cz en

BLACKHOLE: LAST MISSION

ZÚČASTNĚTE SE POSLEDNÍ MISE ENDERY
Již velmi brzy

SteamWindows / MacOS / Linux App StoreiOS Google PlayAndroid / NVIDIA Shield

BLACKHOLE: Last Mission je pokračování kritiky a hráči oceněné 2D plošinovky z roku 2015. Tentokrát se posádka Endery podívá na obrazovky mobilních zařízení.

V roce 2121 vznikl speciální tým Endera, který měl poměrně komplexní úkol: uzavírat černé díry ve vesmíru. Bohužel je jedna velká černá díra pohltila. Místo toho aby všichni byli roztrháni na padrť vlivem nepříznivé gravitace – posádka ztroskotala na zajímavém místě, na Entitě.

Postupem času, Nosič kávy společně s umělou inteligencí Auriel nasbíral dostatek speciálních nanobotů. S jejich pomocí opravili celý raketoplán. Kromě toho se jim podařilo zachránit celou posádku z různých nebezpečných situací a najít náhradní součástky.

Bohužel, různé události vedly k vážnému poškození PDA s pamětí Auriel a všichni si mysleli, že je navždy zničena. Nosič kávy se tak rozhodnul Auriel na Entitě pohřbít. A zrovna když se posádka připravila na odlet z Entity pryč, zachytili zvláštní signál.

Auriel celou situaci záhadně přežila. Nosič kávy se dlouho nerozmýšlí a vyráží bez dlouhého přemýšlení za novým signálem. Hlavní hrdina ale riskuje. Musí projít novými prostředími Entity, zjistit co se stalo s Auriel a pokud možno, všechno musí udělat dřív, než bude pozdě odletět.

CO JE BLACKHOLE: LAST MISSION?

  • Úplně nová kapitola příběhu ze světa Blackhole
  • 60 pečlivě sestavených úrovní pro mobilní zařízení
  • Zjednodušené ovládání a řešení hádanek
  • Kompletní dabing v původní sestavě (česky i anglicky)
  • Samostatně hratelný spin-off
  • Vhodná hra i pro nové hráče neznající svět BLACKHOLE